Štartovacia listina

Zoznam potvrdených pretekárov pre XXV. ročník:

  1. Michal Bardiovský, Sereď
  2. Róbert Galánek, Pata
  3. Stanislav Fraňo, Šúrovce
  4. Milan Masarovič, Trnava
  5. Peter Ivana, Sereď
  6. Peter Olša, Sereď
  7. Karol Olša, Šaľa – Veča
  8. Patrik Velčický, Nitra
  9. Zoltán Nagy, Sládkovičovo
  10. Ľubomír Masaryk, Sereď
  11.  Ivan Štefunko, Trnava
  12. Richard Drgoň, Trakovice
  13. Fedor Benka, Piešťany
  14. Marián Valenta, Pata
  15. Peter Horváth ml., Pata
  16. Peter Horváth st., Pata
  17. Martin Švehla, Pata
  18. Jozef Práznovský, Pata
  19. Martin Práznovský, Pata
  20. Oldřich Holiš, Pata
  21. Peter Stacho, Sereď
  22. Marián Gašperan, Nitra
  23. Peter Lancz, Galanta
  24. Matej Kováč, Zavar
  25. Martin Kostovič, Nitra
  26. Peter Hofierka, Senec
  27. Ivan Remiš, Sereď
  28. Mário Sysko, Nitra
  29. Mário Halosi, Veľký Meder
  30. Milan Kaiser, Šúrovce
  31. Teofil Adámik, Dvorníky
  32. Ján Kolej, Kamienka
  33. Róbert Babán, Branč
  34. Tibor Raab, Hniezdne
  35. Mário Kača, Jelka
  36. Radovan Krištof, Senec
  37. Richard Tóth, Senec
  38. František Szabó, Lipová
  39. Roman Sklenár, Sereď
  40. Milan Mihálik, Zbehy
  41. Peter Weis, Nové Zámky
  42. Gabriel Kalapoš, Suchá
  43. Štefan Kallai, Nitra
  44. Mikuláš Morovič, Kráľová nad Váhom
  45. Zsolt Katona, Malá Mača
  46. Vladimír Dovičič, Opoj
  47. Marek Kižnanský, Sereď
  48. Miroslav Hančin, Šoporňa
  49. Milan Kušnír, Opatovce
  50. Drahomír Jánsky, Šúrovce
  51. Pavol Gál, Veľká Mača
  52. Peter Čelko, Sereď
  53. Ľudovít Vajda, Žiar nad Hronom
  54. Silvester Barcík, Žiar nad Hronom
  55. Miroslav Kanovič, Boleráz
  56. Anton Novotný, Šišov
  57. Marek Pikna, Pata
  58. Michal Hutera, Šoporňa
  59. Milan Homola, Šaľa
  60. Marián Franko, Križovany nad Dudváhom
  61. Matej Hlboký, Dolné Lovčice
  62. Ján Švec, Bošany
  63. Anton Andel, Nitra
  64. Štefan Gubo, Hosťová
  65. Jaroslav Bednár, Považská Bystrica
  66. Ervin Presinzský
  67. Miloš Hracho
  68. Ján Boor, Prašník
  69. Juraj Konrád, Považská Bystrica
  70. Marián Lužák, Trnava
  71. Daniel Rau, Siladice
  72. Ľudovít Penzeš, Veľké Zálužie
  73. Anton Molnár, Veľký Cetín
  74. Gabriel Valábik, Veľký Cetín
  75. Zdenka Lipovská, Sereď
  76. Peter Bulant, Hrachovište
  77. Jozef Hindický, Sereď
  78. Stanislav Petríček, Piešťany
  79. Daniel Petríček, Banka
  80. Dávid Baka, Pohronský Ruskov
  81. Miroslav Borovica st., Šurany
  82. Miroslav Borovica ml., Lipová
  83. Jaroslav Kosora, Lipová
  84. Peter Pometlo, Sereď
  85. Martin Tkáč, Šoporňa
  86. Radovan Hájnik, Sereď
  87. Rudolf Izakovič
  88. Juraj Patúc, Veľké Zálužie
  89. Milan Haver, Šurianky
  90. Dušan Sopúch, Pata
  91. Imrich Munka, Pezinok
  92. Jozef Bugyi, Matúškovo
  93. Michal Lančarič, Trnava
  94. Zoltán Berec, Jelšovce
  95. Marcel Bánoš, Šurany
  96. Martin Burkuš, Uľany nad Žitavou
  97. Andrej Píš, Zbehy
  98. Ján Banič, Sereď
  99. Ivan Zlatohlávek, Hoste
  100. Ladislav Surmík, Sereď
  101. Dušan Herceg, Pata
  102. Miroslav Herceg, Pata
  103. Miroslav Valenta, Križovany nad Dudváhom
  104. Miroslav Haršányi, Vlčkovce
  105. Peter Barbírik, Dolné Lovčice
  106. Patrik Fulír, Sasinkovo
  107. Preteky o preteky – Carptona
  108. Preteky o preteky – Carptona
  109. Preteky o preteky – Carptona
  110. Preteky o preteky – Carptona
  111. Preteky o preteky – Carptona
  112. Preteky o preteky – Carptona
  113. Preteky o preteky – Carptona
  114. Preteky o preteky – Carptona
  115. Preteky o preteky – Carptona
  116. Preteky o preteky – Carptona
  117. Preteky o preteky – Carptona
  118. Preteky o preteky – Carptona
  119. Víťaz pretekov
  120. Víťaz pretekov
  121. Vladimír Zeman, Most pri Bratislave
  122. Ivan Horváth, Vinohrady nad Váhom
  123. Roman Voržáček, Dvorníky
  124. František Kriška, Pusté Sady
  125. Milloš Kollár, Čab
  126. Tomáš Kollár, Čab
  127. József Vanya, Galanta
  128. Jozef Kollár, Bratislava
  129. Róbert Juhos, Váhovce
  130. Ladislav Košút, Piešťany
  131. Jozef Borovica, Šurany
  132. Matúš Kováč, Nitra
  133. Stanislav Kováč, Nitra
  134. Ondrej Súkenník, Pata
  135. Peter Zajíček, Šurany
  136. Matej Turánek, Trnava
  137. Marián Scherhaufer, Sereď
  138. Adrián Bežuch, Malženice
  139. Roman Valent, Malženice
  140. František Burda, Leopoldov
  141. Miroslav Macko, Malženice
  142. Peter Vaško, Pata
  143. Ľubomír Tomašovič, Sereď
  144. Marcel Kráľovič, Trnava
  145. Stanislav Kráľovič, Pusté Uľany
  146. Ladislav Kranec, Trnava
  147. Miroslav Marko, Šoporňa
  148. Pavol Petrovič, Brestovany
  149. Jozef Vančík, Kysucké Nové Mesto
  150. Štefan Ondro, Žilina
  151. Ľubomír Majerčík, Trnava
  152. Dušan Šárik, Šintava
  153. Martin Pavlík, Dolné Lovčice
  154. Matej Chovanec, Brestovany
  155. Patrik Záhoranský, Kajal
  156. Jozef Sysko, Nitra
  157. Marek Majdlen, Šaľa
  158. Andrej Velčický, Nitra
  159. Ján Sčasný, Váhovce
  160. Karol Lakatoš, Veľké Uľany

 

Náhradníci:

  1. Ladislav Lukačovič, Zeleneč

 

Dátum poslednej aktualizácie: 3.1.2020